Laikraksts diena publicē rakstu par Rīgas Tehniskās universitātes un Patentu valdes sadarbību

25.martā laikrakstā «Diena» publicēts raksts, kas tika veltīts Intelektuālā īpašuma jautājumiem, tai skaitā uzsverot nesen parakstīto sadarbības līgumu starp Rīgas Tehnisko universitāti un Patentu valdi.

«RTU nākotnes attīstība balstās trešās paaudzes universitātes koncepcijā, kas apvieno pētniecības, studiju un tautsaimniecības attīstību veicinošus procesus. Paralēli studiju procesam, universitātē notiek ļoti aktīva pētnieciskā darbība, liela daļa ir veltīta tieši praktiskam jaunu zināšanu pielietojumam, tātad, jaunu produktu vai tehnoloģiju radīšanai un ieviešanai, kā rezultātā visā komercializācijas procesā svarīgu lomu spēlē intelektuālā īpašuma jautājumi, kas palīdz aizsargāt mūsu izgudrojumus un paaugstināt to konkurētspēju globālā tirgū. Mēs viennozīmīgi esam gandarīti par noslēgto sadarbības līgumu, tas ļaus mums sadarboties vēl ciešāk un produktīvāk,» laikraksta «Diena» publikācijā stāsta Rīgas Tehniskās universitātes Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra vadītāja Laila Eliņa.